Jesteśmy firmą świadcząca usługi w zakresie zarówno instalacji klimatyzacji, jak i przeglądów serwisowych wszystkich rodzajów klimatyzacji włącznie z urządzeniami przenośnymi. Wykonujemy naprawy bieżące, gwarancyjne i pogwarancyjne.

Dla wielu osób wykonanie czynności montażowych stanowi najważniejsze kryterium wyboru dostawcy, to dlatego inwestujemy w wysokiej klasy narzędzia, zapewniając tym samym wysoki standard usług. Jakość montażu jest równie ważna jak prawidłowy dobór jednostki. Nasz serwis reprezentuje grupa wysoko wykwalifikowanych Serwisantów, posiadających szereg certyfikatów potwierdzających ich kompetencje.

Wizytówką naszą są setki przeprowadzonych montaży w instytucjach publicznych, szpitalach, muzeach, uczelniach, aptekach, przedsiębiorstwach, a także u Klientów indywidualnych. 

Klimatyzacja aby prawidłowo działała wymaga okresowych przeglądów klimatyzacji. Na przegląd składa się dezynfekcja, odgrzybianie, czyszczenie mechaniczne i wiele innych czynności wymienionych poniżej

Do klimatyzatorów przenośnych proponujemy płyty poliwęglanowe, które dopasowujemy do okna, w sposób umożliwiający otwieranie i zamykanie okna bezkolizyjnie dla zainstalowanej płyty. Oferujemy warianty płyt: przeźroczyste i z folią ochronną ograniczającą przepuszczanie promieni słonecznych. Płyty są bardzo łatwe w montażu i demontażu, wyposażone opcjonalnie w linki zabezpieczające przed wypchnięciem płyty na zewnątrz. Dzięki naszemu rozwiązaniu użytkownik uzyskuje optymalne wykorzystanie klimatyzatora i wyciszenie pomieszczenia przed hałasem z ulicy.

W ramach przeglądów serwisowych zapewniamy:

Sprawdzenie szczelności układu.
Sprawdzenie instalacji elektrycznej.
Sprawdzenie skraplacza ze względu na uszkodzenia i korozje.
Pomiar temperatury wylotowej.
Czyszczenie lub wymiana filtrów (filtr nie jest zawarty w cenie przeglądu).
Czyszczenie parownika.
Czyszczenie skraplacza.
Czyszczenie urządzenia środkami antybakteryjnymi-dezynfekcja.
Odgrzybianie układu.
Pomiar ciśnienia sprężania czynnika chłodniczego i ewentualne jego uzupełnienie (sam czynnik chłodniczy R410,R407c, nie jest zawarty w cenie przeglądu).
Sprawdzenie i ewentualne udrożnienie odpływu skroplin
Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego pod względem mocowań, korozji jak i uszkodzeń mechanicznych
Kosmetyka urządzenia (mycie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej).

Zapraszamy do kontaktu.