Uniq PC 150

NOWOCZESNY I ULTRA CIENKI DESIGN

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne pozwoliły na opracowanie jednego z najcieńszych produktów z różnych systemów POS dostępnych na rynku, tylko 39 mm grubości. Smukły, elegancki design Uniq PC to profesjonalne podejście do biznesu.

UNIKALNE CHŁODZENIE PASYWNE

Unikalną cechą Uniq PC jest również chłodzenie pasywne. Uniq PC jest wysoce niezawodny w porównaniu z konwencjonalnymi systemami PC, znacznie zwiększa bezpieczeństwo i stabilność pracy.

KLASY OCHRONY IP65 / 54

Wyjątkowa wodoodporna i pyłoszczelna obudowa. System IP65 dla panelu przedniego oraz IP54 dla całego urządzenia pozwala na korzystanie z Uniq PC w różnych środowiskach. 

STEROWANIE DOTYKOWE

Uniq PC 150 to trzeciej generacji panel komputerowy z monitorem 15″ LCD Lens. Nowy wyświetlacz zapewnia jaśniejszy obraz dzięki wyższej luminancji i podświetleniem LED. Umożliwia to doskonałą czytelność przy każdego rodzaju oświetleniu.

Uniq PC 190

MULTIMEDIALNY KOMPUTER ALL-IN-ONE

Nowy komputer przemysłowy, multimedialny all-in-one PC z 19 calowym ekranem dostarcza wyjątkowe możliwości w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

DZIESIĘCIOKROTNIE NIŻSZE ZUŻYCIE ENERGII

Komputer przemysłowy Uniq 190 zużywa dziesięciokrotnie mniej energii niż inne systemy komputerowe. Unikalną cechą Uniq 190 jest pasywny system chłodzenia.

WODOODPORNY KOMPUTER, W TYM GŁOŚNIK I MIKROFON

Uniq PC posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną panelu. Zamknięta zwarta konstrukcja z IP65 chroni komputer przed pyłem, bryzgami wody i wibracji. To sprawia, że nadaje się do pracy w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych.

Uniq Tablet IIs

10`` TABLET PRZEMYSŁOWY

Uniq Tablet IIs  to dotykowy komputer przemysłowy. Jest idealny do pracy w trudnych warunkach. Nadaje się dla wszystkich tych, którzy pracują z danymi w czasie rzeczywistym

ODPORNOŚĆ NA PYŁ I WILGOĆ

Uniq Tablet IIs nadaje się do stosowania w środowiskach zapylonych i wszędzie tam, gdzie może dojść do kontaktu z wodą. Dzięki klasie ochrony IP65 jest wyjątkowo odporny na wstrząsy i wibracje.

ŁATWA KOMUNIKACJA

Wi-Fi, 3G, Bluetooth, GPS, wbudowana kamera, mikrofon i głośniki, które pozwalają na wykonywanie połączeń telefonicznych, przesyłanie obrazów lub zdjęć.

WYGODNE STEROWANIE

Komunikacja z aplikacji, oprogramowania i innych urządzeń niezbędnych do diagnostyki i sterowania jest prosta i dostępna wszędzie. Sterowanie tabletem Uniq II jest wygodne dzięki pojemnościowemu ekranowi multi-touch. Czujnik G umożliwia automatyczne obracanie obrazu.

HARTOWANE SZKŁO

Dzięki ochronnej warstwie LCD ze specjalnego hartowanego szkła nie będą już cię martwić  zarysowania i upadki. Ekran będzie świecić za każdym razem.