Monitory UHD Ultra HD VESTEL

 

 

 

Zarządzanie treścią SoC
Dzięki czterordzeniowemu rdzeniu SoC (System on Chip) wyświetlacze tego typu są cyfrowymi monitorami oznakowania zarówno treści offline, jak i treści zarządzanej w chmurze. Pomaga to wyświetlać treści cyfrowe na wyświetlaczach przez systemy zarządzania treścią.

Subtelne Wzornictwo
Wyświetlacze z tej serii prezentują wyjątkowo wąską obudowę eliminującą wizualne nadużycia, kierując uwagę odbiorców na reklamowaną treść. Uważa się, że ta seria jest pożądana w projektowaniu cyfrowego oznakowania: wewnętrzna pokrywa usb, gniazdo OPS, rozłączalna wtyczka, uchwyty do przenoszenia i przedłużacz podczerwieni.

Łączność wbudowana
Ta seria zawiera połączenia przewodowe i bezprzewodowe, takie jak wbudowana karta WiFi i Bluetooth. Ze względu na możliwości bezprzewodowe, wyświetlacze mogą łatwo gromadzić zawartość bez jakiegokolwiek urządzenia zewnętrznego. Co więcej, WiFi umożliwia udostępnianie ekranu przez Miracast.

 

Daisy Chain

Wyświetlacz może odzwierciedlać treść (na innym wyświetlaczu) w swoim portie wyświetlacza, wychodząc z portu wyświetlania. Ta konfiguracja tworzy strukturę typu daisy chain, która umożliwia skonfigurowanie monitorów jako trybu Video Wall.

Wsparcie dla  Platformy 
Nasz SoC wspiera API (Application Programming Interface) dla dostawców rozwiązań / integratorów w celu opracowania i zintegrowania dowolnego HTML5, który ma być zainstalowany i używany na naszych wyświetlaczach.

Kontrola wyświetlania
Wyświetlacz cyfrowy SoC umożliwia użytkownikom sterowanie wyświetlaczami za pomocą poleceń RS232 w sieci lokalnej. Razem z pełną listą poleceń RS232 można zmieniać / ustawiać głośność, włączać / wyłączać monitor, ustawić harmonogram wyświetlania zawartości, ustawić łącze strony internetowej, które ma być wyświetlane i podawać wiele poleceń w czasie rzeczywistym.

 

Złącza urządzeń zewnętrznych
Możesz podłączyć system telekonferencji, systemu podziału ekranu, dekodera lub zewnętrznych komputerów PC przez port HDMI. W tym celu nasze monitory pomagają zmaksymalizować doświadczenie użytkowników dzięki funkcji HDMI CEC (Consumer Electronics Control) i HDMI Hotplug.

Wsparcie OPS
Wszystkie nasze produkty w tej serii są zgodne z OPS (Open Pluggable Standard). OPS umocni Twoje ekrany zwiększoną moc przetwarzania i zdolność wyboru systemu Windows lub Android jako systemu operacyjnego do dopasowania do konkretnej aplikacji.

Kliknij Wsparcie Touch Support
Nasze ekrany dotykowe są kompatybilne z tą serią. Ekrany dotykowe na podczerwień (IR) zaprojektowano tak, aby wyposażyć swój obecny produkt w interaktywność użytkownika, co pozwala wyświetlaczowi na inteligentne wyświetlanie i korzystanie z interaktywnych aplikacji przez użytkowników końcowych. Wzornictwo umożliwia również każdą osobę nałożenie ekranu dotykowego na wyświetlaczu łatwo.

 

Harmonogram (UHM)
Oprogramowanie Digital Signage Monitor umożliwia wiele ważnych funkcji, takich jak Harmonogram. Harmonogram ustawia czas włączania i wyłączania wyświetlacza, dzięki czemu nie musisz się martwić o stan wyświetlaczy w dowolnym momencie.

Sygnał awaryjny
Nasze oprogramowanie SoC zapewnia ochronę scenariusza “Brak sygnału”. Jeśli USB zostanie odłączony, gdy zawartość zostanie ustawiona na USB, na wyświetlaczu pojawi się baner niestandardowy lub wyszukaj inny sygnał pochodzący z innych źródeł (HDMI, port wyświetlacza itp.). Ta ochrona przełączania awaryjnego została zaprojektowana z myślą o większych wymaganiach użytkownika.

Długi czas codziennej pracy
Profesjonalne panele wykorzystywane w tej serii są potwierdzone jakością pracy 16 godzin dziennie bez żadnych problemów. W tym przypadku seria zawiera poziomy jasności 400 Nits odpowiednie do medialnego środowiska wewnętrznego.

 

Przesunięcie pikseli
Przeniesienie pikseli jest przeznaczone do aktywacji wewnątrz SoC, aby zapobiec potencjalnemu ryzykującemu przyklejaniu się obrazu, spowodowanym przez stałą zawartość. Po włączeniu tej funkcji piksele na ekranie będą poruszać się w interwale, nie powodując zakłóceń wizualnych.

Bezpieczeństwo Usb
Ta seria umożliwia zabezpieczenie USB i zawartości na tylnej stronie wyświetlacza. Osłona jest zabezpieczona śrubą, która nie pozwala na jakąkolwiek interwencję zewnętrzną.

Usb Auto-Play
Będziesz mógł automatycznie wyświetlać zdjęcia i filmy wideo przy użyciu funkcji Auto-play USB. Oprogramowanie SoC umożliwia wybór funkcji włączania automatycznego odtwarzania przez USB, co ułatwia użytkownikom końcowym wyświetlanie na ekranie dowolnego nośnika i nie martw się o nic innego.