Firma nasza jest dystrybutorem profesjonalnych niszczarek wiodących producentów takich jak: KOBRA, HSM i WALLNER. Dzięki bezpośredniemu wsparciu producentów jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom najniższą cenę na rynku z pełną satysfakcją. Warunkiem otrzymania ceny specjalnej jest wcześniejsze zgłoszenie danego projektu do producenta.

Taka wyjątkowa współpraca daje poczucie satysfakcji zarówno dostawcy jak i kupującemu. Każdy zakup warto poprzedzić rozmową, gdyż chętnie podpowiemy i pomożemy optymalnie dobrać urządzenia do Państwa potrzeb.

 

Kobra to jedyne niszczarki biurowe napędzane przy pomocy łańcucha objętego dożywotnią gwarancją. Kobra to także najnowocześniejsze niszczarki na świcie produkowana w Europie.

WALLNER to niszczarki o wyjątkowym dizajnie. Dedykowane są tam gdzie budżet musi być zbilansowany odpowiednio z jakością.

HSM to niszczarki dla biur tradycyjnych jak i działów informatycznych, a także niszczarki przemysłowe jak i wysokowydajne systemy niszczące, kanałowe, prasy belujące stosowane do rozwiązań do utylizacji PET.