Wytrzymałe i niezawodne drukarki igłowe 9-igłowe spełniają szeroki zakres potrzeb firm i branż, umożliwiając drukowanie wielowarstwowych formularzy i ciągłych etykiet.
Łącząca wysoką przepustowość i jakość znaków, drukarka igłowa 24-igłowa firmy OKI zapewnia uniwersalne wydruki przy niskich kosztach i niezawodnej wydajności w ciężkich warunkach pracy.
Stworzona z myślą o niezwykle wysokim standardzie, seria drukarek liniowych MX firmy OKI zapewnia nieprzerwane i niezakłócone działanie nawet w najcięższych warunkach pracy.
Zaprojektowane do ruchliwych środowisk komercyjnych, wszechstronne drukarki do etykiet łączą w sobie elastyczne wykorzystanie nośników z unikalną technologią kontroli temperatury są idealne do drukowania w sklepach, logistyce, medycynie i innych małych etykiet.
Plotery eko-solwentowe

Oferta wielkoformatowych ploterów eko-solwentowych firmy OKI dla rynku graficznego zapewnia niezrównaną jakość obrazu. Te bardzo trwałe plotery graficzne doskonale nadają się do zastosowań w pomieszczeniach oraz na zewnątrz, takich jak transparenty, grafiki podświetlane, reklamy na samochodach flotowych i pojazdach oraz tapety, ekspozycje sklepowe, grafiki podłogowe, wystawowe i wiele innych.

Elastyczne drukarki termiczne dla punktów sprzedaży firmy OKI są doskonałe do sklepów, hoteli i obsługi klientów. Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z unikalną przednią ścieżką wyjściową papieru oznacza, że urządzenie może być umieszczone na lub pod ladą i doskonale nadaje się do małych pomieszczeń.
Wysokiej jakości wielkoformatowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne LED zapewniają szybkie wydruki w wysokiej rozdzielczości i są przeznaczone do zastosowań reprograficznych, inżynierskich, architektonicznych, CAD oraz wydruków map. Funkcja szybkiego kolorowego skanowania rejestruje rysunki jako wyraźne, ostre obrazy o wysokiej rozdzielczości, ułatwiając ich archiwizację.
Technologia LED i wydajna konstrukcja, szybkie, niedrogie i niezawodne drukarki kolorowe A4 i A3 firmy OKI są idealnym rozwiązaniem do tworzenia kolorowych i czarno-białych dokumentów za pomocą jednej drukarki z zachowaniem niskich kosztów i najwyższej jakości. OKI oferuje w standardzie szybkość, wydajność, znakomitą jakość wydruku oraz niezawodność. Drukarki kolorowe A3 zapewniają doskonałe rezultaty i elastyczność dla grup roboczych wszystkich rozmiarów, a także specjalistów w dziedzinie projektowania, pracy twórczej i grafiki.
Niedrogie, profesjonalne czarno-białe drukarki wielofunkcyjne A4 4-w-1 serii MB400 dają dużą szybkość drukowania oraz wyraźne skanowanie LED, drukowanie i doskonałe kopiowanie

Niezwykle szybkie czarno-białe drukarki wielofunkcyjne A4 z serii MB500 zapewniają dużą miesięczną obciążalność i dużą standardowa pojemność papieru, przez co są doskonałym wyborem dla grup roboczych z dużymi potrzebami w zakresie drukowania.

Inteligentne, czarno-białe drukarki wielofunkcyjne A4 serii MB700 łączą w sobie doskonałą wydajność z wbudowaną platformą Smart Extendable Platform (sXP) firmy OKI do bezproblemowej integracji z siecią i wbudowanym obiegiem dokumentów.

Profesjonalna seria monochromatycznych drukarek nabiurkowych OKI A4 lub A3 zapewnia rozdzielczość 1200 × 1200 dpi i gwarantuje przejrzyste oraz wyjątkowe wyraźne dokumenty. Posiadają funkcję wydruku dwustronnego, karty ethernet 1 Gigabit i i moduł Gigabit Ethernet opcjonalnemu interfejsowi sieci bezprzewodowej są idealne do pracy w biurze.

Wydajna seria drukarek czarno-białych B700 A4 łączy niezwykłe możliwości obsługi papieru z szybkim procesorem, co umożliwia niezawodne drukowanie oraz obniża koszty eksploatacji.

Łącząca szybkość i wydajność drukarki czarno-białej A4 z obsługą formatów A3, kompaktowa drukarka czarno-biała serii B800 A3 to idealne rozwiązanie dla małych grup roboczych, które generują dużą ilość wydruków i mają określone wymagania w zakresie formatów druku.

Niewielkie, szybkie, wydajne i wielofunkcyjne drukarki OKI z serii MC300 zapewniają druk czarno-biały lub kolorowy w wysokiej rozdzielczości, doskonałą obsługę papieru i rezultaty wysokiej jakości. Łącząc w sobie szeroki zakres funkcji biznesowych, seria kolorowych drukarek wielofunkcyjnych MC500 A4 zapewnia profesjonalne wyniki i obniżenie całkowitego kosztu eksploatacji. Idealnie sprawdzając się przy cięższych zadaniach, inteligentne urządzenia wielofunkcyjne A4 z serii MC700 zapewniają łączność sieciową, druk dwustronny, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i wykończenie dzięki otwartej platformie OKI Smart Extendable Platform (sXP). Niskie koszty eksploatacji, łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych i cyfrowa technologia druku LED sprawiają, że niezawodne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 serii MC800 łączą w sobie funkcjonalność i wydajność droższych i bardziej skomplikowanych kopiarek.